O firmie


Historia

Firma "OSAK" istnieje od 2000 roku. W branży jubilerskiej działamy od 2003 roku - początkowo zajmowaliśmy się głównie sprzedażą detaliczną wyrobów gotowych. Rok 2009 był przełomowy - nastąpił gwałtowny rozwój i zmiana profilu - uruchomiliśmy produkcję półfabrykatów srebrnych i mosiężnych, biżuterii srebrnej. Firma stała się dotcomem, czyli przenieśliśmy się do Internetu i staramy się wykorzystać jego potęgę. Zmiany te pozwoliły na poszerzenie naszej oferty o sprzedaż hurtową, półhurtową i detaliczną półfabrykatów srebrnych i mosiężnych, kamieni, akcesoriów jubilerskich, podstawowych narzędzi, opakowań oraz wyrobów gotowych.

Serwis internetowy www.crystaleye.pl będący częścią projektu systemu informacji i zaopatrzenia firm jubilerskich, artystów tworzących biżuterię, twórców hand-made, projektantów i wszystkich związanych z branżą jubilerską i nie tylko jest cały czas rozwijany i w 2012 roku wykonaliśmy kolejny skok jakościowy i technologiczny. Dla hurtowni i producentów oraz firm z branży reklamowej wprowadziliśmy zakupy w tak zwanym "ultrahurcie", czyli zakupy w bardzo dużych ilościach.

Stopniowo poszerzaliśmy i poszerzamy naszą ofertę o kolejne produkty, a dzięki doświadczeniu ludzi, którzy tworzą naszą firmę, w pełni rozwinęliśmy skrzydła i staliśmy się jedną ze znaczących firm w branży jubilerskiej. Naszymi kontrahentami są przedsiębiorstwa z branży jubilerskiej, meblarskiej, odzieżowej, obuwniczej, wystroju wnętrz, reklamowej, ślubnej, elektronicznej, samochodowej oraz wielu innych.

Nasze towary można znaleźć na wielu portalach branży jubilerskiej oraz na serwisach aukcyjnych - między innymi na ebay.co.uk, Allegro.pl oraz w sklepie detalicznym Crystaleye MARKET.

Nasza oferta


Jesteśmy sprzedawcą hurtowym i detalicznym marek SWAROVSKI CRYSTALS (dawniej SWAROVSKI ELEMENTS oraz CRYSTALLIZED - Swarovski Elements) oraz SWAROVSKI STRASS LIGHTING (znana dawniej pod nazwą LIGHTING & SPACES STRASS Swarovski Crystal oraz SWAROVSKI ELEMENTS LIGHTING & SPACES). Komponenty produkowane przez firmę Swarovski obejmują kamienie używane w branży jubilerskiej, meblarskiej, aranżacji wnętrz, oświetleniowej, odzieżowej, ozdabiania przedmiotów i wielu innych, półfabrykaty mosiężne z kamieniami (również platerowane srebrem i złotem) oraz akcesoria, narzędzia i maszyny dedykowane dla półfabrykatów SWAROVSKI CRYSTALS.

Półwyroby srebrne i mosiężne do produkcji biżuterii to między innymi bigle (w tym bigle angielskie), sztyfty, krawatki, łańcuszki w metrażu, druty, elementy do podwieszania, szpilki, ogniwka, rurki, tulejki i wiele innych. Półfabrykaty srebrne wykonane są z srebra próby 925 i 930. Elementy ze srebra mogą występować w wersjach pozłacanej, rodowanej. Wszystkie komponenty srebrne nie zawierają niklu.

W ofercie posiadamy również: kamienie jubilerskie - miedzy innymi cyrkonie (cubic zircon), spinele, korundy, syntetyczne rubiny, rzemienie skórzane, linki jubilerskie, sznurki bawełniane do produkcji biżuterii, opakowania kartonowe i flokowane, woreczki jubilerskie.

Zajmujemy się również produkcją wyrobów gotowych. W ofercie znajdują się kolczyki, zawieszki (wisiorki), komplety, naszyjniki, łańcuszki, bransoletki, klipsy, pierścionki, obrączki oraz spinki do mankietów. Biżuteria jaką produkujemy jest wykonana między innymi z kamieni SWAROVSKI CRYSTALS, kamieni syntetycznych i naturalnych, rzemienia oraz srebra. Jest to dział naszej działalności którego największy rozwój nastąpił od końca 2012 roku.

Od 1017 roku wydzieliliśmy sprzedaż detaliczną i stworzyliśmy nowy sklep Crystaleye MARKET pod adresem market.crystaleye.pl. Oferta hurtowa została ograniczona, za to rozwinęliśmy ofertę detaliczną i wyrobów gotowych (zarówno w hurcie, jak i w detalu).


Zapraszamy do współpracy
Zespół crystaleye.pl